Графік роботи магазину:
Пн-пт: з 9.00 до 18.00
0 Кошик 0,00 грн
Каталог

Про нас

ДВТП "Волиньфармпостач" - найбільше і найпотужніше фармацевтичне підприємство Волині, яке займається оптовою, роздрібною торгівлею медикаментами, виготовленням лікарських форм в умовах аптеки, надає транспортні, маркетингові та ряд інших послуг. Директор - Півнюк Михайло Іванович, керує підприємством з 1989 року.

об аптеке100

Наше підприємство створене в 1944 році, відразу після звільнення області від фашистських загарбників як центральний аптечний склад області.

У 1989 - 1994 рр. Підприємство було центральним аптечним складом обласного аптечного управління і здійснювало виключно оптову реалізацію медикаментів. Цей період характеризується наявністю стійкого дефіциту на товари медичного призначення. У той час ми ліки не стільки продавали, скільки розподіляли. Підприємство в той час було монополістом в області з торгівлі медикаментами. Це означало великий тягар відповідальності без будь-яких прав, особливо, права приймати самостійні рішення на користь підприємства, нашого колективу.

Тому в січні 1994 року підприємство було зареєстровано в нинішньому вигляді. З тих пір почався новий етап у розвитку ДВТП "Волиньфармпостач", яке з року в рік міцнішала, розширювала коло своєї діяльності: ми почали займатися роздрібною реалізацією ліків та поступово створили найпотужнішу в області мережу аптек та аптечних пунктів, яка зараз налічує 85 аптечних установ по всій території області. Паралельно ми постійно працювали над зміцненням матеріально-технічної бази підприємства: придбані нові автомобілі, комп'ютери, нове сучасне обладнання та меблі.

аптека100

Основним видом діяльності підприємства є оптова, роздрібна та дрібнооптова торгівля лікарськими засобами (в тому числі наркотичними засобами, психотропними речовинами, прекурсорами), товарами медичного призначення та іншими супутніми товарами за переліком, визначеним МОЗ України. Ще один напрямок розвитку - створення спеціалізованих аптек. В районах області, де працюють фірмові аптеки підприємства, збережено аптечне виробництво в обсягах і номенклатурі, які задовольняють потреби населення.

ДВТП "Волиньфармпостач" - єдина на Волині база для проходження інтернатури випускників вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів та виробничої практики студентів вищих, середньо-спеціальних фармацевтичних навчальних закладів відповідно до чинного законодавства. Студенти Луцького філіалу медичного коледжу "Монада" та базового медичного коледжу проходять тут навчально-виробничу практику. Підприємство бере участь в організації тренінгів для фармацевтів і провізорів.

Власником ДВТП "Волиньфармпостач" є обласна територіальна громада, а нагляд і контроль за управлінням підприємством здійснює головне управління економіки облдержадміністрації.

Наші партнери - провідні фармацевтичні фірми України та світу.

Ліцензія ВЛ №008212092180