Графік роботи магазину:
Пн-пт: з 9.00 до 18.00
0 Кошик 0,00 грн
Каталог

Гарантія та повернення

Гарантія:
Ми реалізуємо тільки якісний оригінальний товар та співпрацюємо безпосередньо з постачальником від брендів-виробників, тому на наші товари поширюється гарантія постачальника та виробника. Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину, дотримуючись сервісної політики постачальників. Кожен товар перед продажем ретельно перевіряється. Якщо ви придбали шлюб, зверніться до нас з приводу повернення або заміни товару.

Обмін та повернення:
Якщо придбаний у нашому магазині товар з якихось причин не підійшов Вам, ви завжди можете обміняти або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки або отримання замовлення за умови, що товар не був у використанні, збереження його товарного вигляду, комплектності, цілісності упаковки та наявності чека нашого магазину. Обмін та повернення товару здійснюється за рахунок покупця. Це стосується товарів, як як товари належної якості, так і неналежної!

Повернення можливе протягом 1-14 днів, у разі отримання від Вас повідомлення про помилково вчинений платеж або бажання скасувати замовлення.

Після того, як Ви здійснили купівлю (внесли гроші та отримали чек) – товар належної якості передбачений Постановою Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р. N 172 НЕ підлягає поверненню! Ця норма діє, навіть якщо Ви не залишали приміщення аптеки та не відходили від каси.

Прохання поставитися з розумінням і виконувати положення чинних нормативних актів. Вищезгадані вимоги продиктовані такими факторами: медикаменти, косметика, засоби особистої гігієни, дитячі товари (і т.д.) вимагають зберігання при спеціальних температурних режимах у стерильних умовах.

Більш детально з переліком товарів можна ознайомитись за посиланням: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

З питань гарантії обміну та повернення

Повернути товар можна кур'єром будь-якої служби, відправивши до нашого офісу: м. Київ, вул. Кирилівська, 160Б

Оплату повернення кур'єра оплачуєте Ви! Повернення грошей здійснюється на зазначені реквізити для повернення.