Заказать обратный звонок
Ваше имя
Телефон
Вопрос или комментарий

НОВИНКА! Джерела безперебійного живлення Riello Sentinel Tower (STW)

18.02.2020

ИБП RielloSentinel Tower - це ідеальне рішення для захисту устаткування, яке застосовується в життєво важливих областях, в пристроях безпеки, для телекомунікаційного обладнання та ІТ-систем для гарантії максимальної надійності електроживлення. Лінійка Sentinel Tower спроектована і виготовлена з використанням найсучасніших технологій і компонентів для забезпечення максимального захисту забезпечуються навантажень без шкоди для наступних в технологічному ланцюжку систем і оптимізованої економії енергії.

Серія включає в себе наступні моделі: 5-6 кВА з однофазними / однофазними виходами і 8-10 кВА з однофазними / трифазними виходами з технологією On line подвійного перетворення (VFI): питання на навантаження постійно подається через інвертор, який видає синусоїдальна напруга, відфільтроване і стабілізовану за формою і частотою.

Крім цього, вхідний і вихідний фільтри електромагнітних завад значно збільшують ступінь захищеності навантаження від мережевих перешкод і ударів блискавки. З точки зору технології та характеристик, Sentinel Tower є одним з кращих ДБЖ, доступних на ринку сьогодні: трирівневий інвертор для досягнення ККД в 95%, вихідний коефіцієнт потужності 1 для підвищення ККД системи і пристроїв і зниження втрат в енергосистемі. Вибір режимів роботи Економічний (Eco) або Smart Active; новий призначений для користувача діагностичний ЖК-дисплей, інтерфейси RS232 і USB з програмним забезпеченням PowerShield3, ESD-вхід, інтерфейсний слот з додатковими платами.

ИБП Riello STWВисока надійність ДБЖ

Вибір режиму роботи
Вибір режиму можна запрограмувати за допомогою ПО або задавати вручну з панелі управління.

ДБЖ RielloВисока якість вихідної напруги


Висока надійність акумуляторних батарей


Мінімальний вплив на мережу

Інші характеристики 

Широкі можливості по обміну інформацією

Комментарии

Пока нет комментариев

Силовая техника MATARI
газонокосилка Акция на плиткорезы Nuova Battipav
Оборудование для уплотнения бетона