Заказать обратный звонок
Ваше имя
Телефон
Вопрос или комментарий

Нові моделі інверторних генераторів від ТМ "Konner&Sohnen"

16.01.2020

Оновлена лінійка інверторних генераторів від ТМ "Konner&Sohnen" представлена як більш бюджетними моделями з діапазоном потужності від 1 до 4 кВт, так і моделями лінійки Profi з більш розширеним функціоналом та збільшеною потужністю від 3 до 7 кВт.
Подвійне перетворення електричної енергії забезпечує правильну синусоїду та частоту 50 Гц, що дає можливість використовувати генератори для забезпечення надійної роботи чутливої електроніки, комп'ютерів, електронних вимірювальних приладів, медичного обладнання, опалювальних котлів і т.д.
всі генератори створені на основі надійних бензинових двигунів Konner&Sohnen, які виготовлені за ліцензією Dimax International GmbH (німеччина), та проходять багатогодинні і багаторівневі тести, відповідають всім європейським стандартам якості та шуму, включаючи найсучасніший стандарт ЕВРО V.
Двигуни інверторних генераторів Konner&Sohnen можуть використовуватися в економічному режимі, який дозволяє генератору працювати на малих обертах та знижує витрати палива до 50%.
Широка оновлена лінійка дозволить підібрати модель навіть для найбільш вибагливого споживача.

Інверторний генератор

Нові моделі інверторних генераторів лінійки Profi з унікальним розширеним технічним функціоналом
Нова лінійка інверторних генераторів серії Profi, як і стандартні моделі, оснащена вбудованим електронним мікропроцесорним блоком, що контролює роботу генератора та забезпечує максимально стабільну частоту 50 Гц і напругу 230В.
Крім того, всі генератори обладнані унікальною системою ISS (Inteiigent Start System) - автоматичне регулювання процентного співвідношення складу паливно-повітряної суміші для найбільш легкого запуску і подальшої роботи двигуна при роботі на бензині та мають перемикач режиму економії палива ECONOMY MODE, що дозволя. знизити витрати палива до 50% при низьких навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна.

Інверторний генератор K&S

Відмінною особливістю даної лінійки є додаткові функції:

Як і стандартна лінійка, серія Profi представлена у шумопоглинаючому захисному кожусі та у відкритому виконанні. Можливість паралельного підключення для отримання подвійної потужності. За допомогою пристрою для паралельного підключення, що під'єднується до спеціальної розетки на генераторі, Ви можете з'єднати генератори та підключити пристрої більшої потужності.

Всі моделі створені на базі власних надійних двигунів K&S, що відповідають всім європейським стандартам якості, включаючи найсучасніший стандарт EURO V.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийСиловая техника MATARI
газонокосилка Акция на плиткорезы Nuova Battipav
Бесплатная доставка Tehno-portal.com.ua